Detail zápasu

soutěž: zimní turnaj 2013 (J)

4. Břewnow boys KMK - FC 1869 15:2 (4:0) (ne 3.2.13 13:30 MIKU1)

Sestava: Dygy (G), Dagy (C), Ďóla, Landis, Jáchym, Tade, Choze
Góly: 38. Tade, 54. Landis (Choze) - 8., 16., 20., 25., 32., 33., 34., 37., 40., 43., 46., 49., 53., 56., 59.
Karty: nikdo - nikdo
Fanoušků: 0
Průběh:

Byla krásná únorová neděle a já se těšil, že po dlouhé době uvidím plno svých kamarádů. Bohužel, mé přání se nesplnilo a sešli jsme se v nejmenším možném počtu. Naštěstí se v poslední chvíli objevil jako blanický rytíř Jáchym, takže byl alespoň jeden člověk na střídání.

Samotná rozcvička před zápasem probíhala v intencích obvyklých FC. Soupeř se zdál na první pohled běhavě, bohužel i na druhý a v zápase to jen potvrdil.

K zápasu bych mohl napsat více, bohužel veškeré poznámky o průběhu zápasu jsem nechal u milenky, ke které jsem se jel po zápase přijít na jiné myšlenky. Velmi mě velmi mrzí, protože jsem měl připraven i podrobný rozbor jednotlivých akcí a plánoval jsem i elektronickou tužku.

Zmínil bych jen naše dvě pohledné útočné akce, po kterých padly naše góly. Dva góly bylo nejvíc co náš soupeř dostal v jednom zápase (během turnaje), což svědčí o naší ofenzivní síle a doufám budí respekt budoucích soupeřů.