5. Pigs FC - FC 1869 4:2 (2:1) (po 28.4.14 18:15 CESMI)

Sestava: Dygy (G), Adam, Dagy, Ďóla, Landis, Delli hvězda zápasu, Luky
Góly: 25. Delli (Adam), 59. Luky (Delli) - 13., 16., 35., 48.
Karty: nikdo - 31. (žlutá)
Fanoušků: 1
Rozhodčí: Zde je místo ... (HL 8. I)
Komentář rozhodčího:

Ostrý zápas hraný v solidním tempu rozhodli domácí poměrně brzy a ani snížení na 2:1 je nedostalo pod větší tlak, byť nasazení obou týmů zůstávalo vysoké.

Nejlepší hráči: J. Veškrna - D. Pavlíček.

Průběh:

Co k tomuto zápasu napsat....snad jen to, že je škoda, že na mě vyšel psát koment na zápas, který jsme po docela slušné šňůrce výher prohráli.... Už na začátku bylo jasné, že se opět sejdeme nic moc, čili že se nějak extra nesejdeme....škoda... Začali jsme tedy proti Berserku či Holasovcům (nebo já nevím která fanouškovská odnož klokanů to byla) v šesti bez kápa, který si malinko popletl čas začátku utkání a dorazil tak pět minut po začátku... Soupeř to byl dobrý, 2-3 šikovný kluky tam měl a po našich takových chybičkách nám dal dva góly...vlastně oba dva byly paradoxně po brejcích.... ještě do poločasu vyrovnal po Aav D.P. ..půle tedy 1:2... druhá půle byla v podstatě stejná, jak první, kdy soupeř zvýšil na 3:1...kdy jak Pelta zůstal J.L. mezi třemi hráči soupeře, kteří si ho vykoupali stejně jako gólmana J.K. a lehce zavěsili.... Pár šancí jsme měli a nedali...soupeř také měl nějaké šance...bylo to docela běhavé utkání... Pak se více zapojil do hry i J.K. , občas si zakličkoval a jedna taková klika mu nevyšla....holt neměl kliku a soupeř odskočil o 3 branky.... Na konci zápasu jsme alespoň L.N. zkorigovali výsledek na 2:4 z našeho pohledu... Co dodat? Zápas nám moc nevyšel, ale soupeř byl dobrej a o ten 0,75 gólu asi lepší...a tak nač věšet hlavy, někdy jsme prohrát museli a je načase začít zase nějakou novou vítěznou vlnu...a nejlépe až do šestky....

Nejlepší červnový scénář by byl: FC do šestky, Spartička double a hlavně aby všichni byli zdraví a naše děti nám dělali jen radost.... A také pozdravuji do nebe džambulku, nechť tam má větší klid než tady na zemi... až mě to psaní komentu vyžíznilo, jdu si dát výbornou dvanáctku Rychtáře...

autor komentáře: Landis