28293031

Detail zápasu

soutěž: jaro 2018 (7. D)

3. FC 1869 - 4 TD Ala Bundy B 6:5 (3:0) (út 3.4.18 19:30 NOVOB)

Sestava: Mat, Vlado (G), Beny, KubaK, Tade, Tomíno, Choze (C), Luky hvězda zápasu
Góly: 15. Luky (Tade), 16. Luky, 27. Mat (Luky), 54. KubaK (Luky), 56. KubaK (Vlado), 58. Luky - 34., 39. (p), 45., 48., 50.
Karty: nikdo - 57. (žlutá)
Fanoušků: 1
Rozhodčí: Novotný (najatý týmem) - GP Rangers (HL 4. F)
Komentář rozhodčího:

Svižné útočné utkání, v němž se převaha přelévala ze strany na stranu, což ostatně prokazuje i skóre. Zápasu by spíše slušela remíza, ale FC 1869 bylo šťastnější.

Nejlepší hráči: L. Novák - M. Palkoska.

Průběh:

V kleci na Proseku jsme se sešli k dalšímu utkání a pohled na tabulku velel ukořistit 2 body. Vážnost situace pochopil i fotbalový důchodce Xilda, který nás přišel podpořit morálně.

Do brány e postavil Vlado a vzhledem k celozápsové vynikající rozehrávce to byl možná nejdůležitější taktický moment utkání. Do něhož jsme vstoupili parádně a IT parťáci nám zajistili poločasové vedení 3:0, které bylo zcela zasloužené.

Co se však začalo odehrávat po půli silně připomínalo dění posledních mačů slavné Spartičky. Gol na 1:3 nás ještě nevykolejil, ale silně plzeňská penalta odpískaná za pofidérní zákrok půl metru před vápnem, kterou soupeř nekompromisní ranou proměnil, ač si Vlado na míč sáhnul, už pochybnosti o výhře do naších myslí přinesla. A bylo daleko hůř. Xilda nervově nevydržel a odešel si hrát domů s dcerou.Defenzíva se nám sesypala jako domeček z karet a 4 TD amerického prodavače bot B, vycítili naši slabost a 10 minut před koncem jsme prohrávali o 2 goly. V tuto chvíli live kurzy na výhru FC atakovaly hranici 100:1. Což se zalíbilo KuboviK, famozní koncovkou alá Poborský 96 přeloboval golmana soupeře a vzápětí svým 2.golem srovnal stav. O to aby se bookies chytali za hlavy z vysokých ztrát se pak 2 minuty před koncem postaral dovršením hattricku Luky. Sice jsme ještě trochu poškádlili nervíky nás samých když jsme ještě dali Bundovcům čuchnout k šanci, ale pak přišel závěrečný hvizd a potvrzení, že morál máme vyšší než baletky typu Zahustel.

První výhra nás vynesla nad sestupové příčky a příště to musíme potvrdit. A především zlepšit obrannou fázi.

autor komentáře: Choze