252627282930

Detail zápasu

soutěž: jaro 2018 (7. D)

4. AG team - FC 1869 3:1 (3:0) (čt 19.4.18 20:45 ARIT)

Sestava: Adam, Dagy (C), Landis, Vlado (G), Tade, Tomíno, Choze, Lubko, Luky hvězda zápasu
Góly: 45. Luky (Tade) - 6., 9., 15.
Karty: nikdo - nikdo
Fanoušků: 0
Rozhodčí: Greenhorns FC (HL 4. A)
Komentář rozhodčího:

První poločas jasně vyhrál lepší AG Team. Druhý poločas hosté bojovali, ale stačilo to jen na úpravu výsledku.

Nejlepší hráči: L. Brůna - L. Novák.

Průběh:

Konečně jsme se sešli s třemi borci za lajnou.

I ten kápo nakonec dorazil.

Bum prásk, prásk, bum a po 15 minutách jsme tekli 3:0 a no to byl konec. Na konci prvního poločasu jsme je mačkali jako citrón, ale ještě nic. Stále jsme tahali za kratší konec, i když jsme ve druhé půli snížili.

Naše zakončení však bylo žalostné. S blížícím se koncem naše aktivita vzrůstala. Ale i kdybychom hráli do konce dne, další fíky bychom nepřidali.

Na konec můžeme říci, že jsme po tragickém začátku zanechali pozitivní dojem.

Příští zápas rozhodne, kdo bude zaujímat místa na konci tabulky.

autor komentáře: Dagy

dokumenty k soutěži

Komentáře

Dagy (85.224.804.95)odpovědět   22.04.18 13:53:05
Konečně jsme se sešli s třemi borci za lajnou. I ten kápo nakonec dorazil. Bum prásk, prásk, bum a po 15 minutách jsme tekli 3:0 a no to byl konec. Na konci prvního poločasu jsme je mačkali jako citrón, ale ještě nic. Stále jsme tahali za kratší konec, i když jsme ve druhé půli snížili. Naše zakončení však bylo žalostné. S blížícím se koncem naše aktivita vzrůstala. Ale i kdybychom hráli do konce dne, další fíky bychom nepřidali. Na konec můžeme říci, že jsme po tragickém začátku zanechali pozitivní dojem. Příští zápas rozhodne, kdo bude zaujímat místa na konci tabulky.

Tade (37.490.856.744)odpovědět   20.04.18 13:26:17
Kez by...pristi match hodne napovi o sestupu..

Vlado (217.851.674.948)odpovědět   20.04.18 13:18:45
to Pepyk: Od toho tam přeci jsem, abych něco chytil, zvlášť po té "drobné" chybce.. Včera v tý tmě jsem neviděl, kdo je v obraně, tak jsem si ji nemohl zorganizovat, na Motorletu to bude snad lepší, tam to bude vzadu beton.. :-)

Pepyk (194.573.815.61)odpovědět   20.04.18 12:31:40
no Vlado ne že bys nečapal výborně, ostatně včera jsi nás ve hře o body udržel především ty, ale za tím naším ementálem se nuly nesbírají lehce B-)

Vlado (217.851.674.948)odpovědět   20.04.18 12:16:56
Příště už tu nulu vychytám, pak bude vepředu stačit i ten jeden gól.. :-)

Pepyk (194.573.815.61)odpovědět   20.04.18 09:40:31
no ale ofenziva letos slabá, nepamatuju kdy by jsme měli 3x ze 4 zápasů max 1 vstřelenej gol

Tade (217.353.623.722)odpovědět   20.04.18 06:36:30
Luky pls acko na toho tvyho fika...nebylo to tak hrozny,chvilema chlapci nevedeli kam driv skocit...ale musime hrat vic defenzivne ze zacatku,ne hned to otevrit a po 10 minutach 3:0..priste vyhrajem!