Detail zápasu

soutěž: jaro 2018 (7. D)

11. Real Praha - FC 1869 7:4 (4:3) (út 19.6.18 19:00 METE2)

Sestava: Adam, Vlado, Tade (G), Tomíno, Vojtěch, Luky hvězda zápasu (C)
Góly: 10. Luky, 15. Luky, 30. Vlado (Vojtěch), 60. Vlado (p) - 2., 6., 9., 17., 32., 41., 45.
Karty: nikdo - nikdo
Fanoušků: 0
Rozhodčí: Kohout (najatý týmem) - Koliba F.C.V. (SUP 3. B)
Komentář rozhodčího:

Domácí byli fotbalovější a lépe kombinovali, proto ovládli pohledné utkání. Nejlepší hráči: M. Čížkovský - L. Novák.

Průběh:

Na poslední zápas sezóny jsme mohli jít bez nervů, protože jsme měli jistotu udržení a na druhou stranu k postupu jsme už také neměli ani teoretickou šanci. Přesto, že byl výkop stanoven až na 7 večer, na soupisce to vypadalo jak po vymření. Pokud by přišli všichni, tak bez střídání. A to s prvním týmem v tabulce nebylo moc příjemné. Ale všichni nepřišli. KubaK se bez omluvy nedostavil a my museli myslet na to, jak v pěti nedostat desítku. Naštěstí nás zachránil Vojta, který dostal avízo a pár minut před výkopem nečekaně dorazil.

Začátek zápasu jsme vůbec nechytli, soupeř měl velkou převahu v držení míče a do pár minut ji hned třikrát zužitkoval. Ty vypadalo na debakl. Ale začali jsme trochu hrát, soupeř asi taky trochu ubral (měl jen jednoho na střídání) a nám se z brejku podařilo dát gól a pak dokonce ještě jeden, takže skóre už vypadalo mnohem lépe. Reálisté ale hru kontrolovali i když nás občas pustili do brejku. Poločas skončil 4:3. Druhá půle byla otevřenější, dostávali jsme se více do šancí, ale bohužel jsme netrestali. Vzadu se nám moc nedařilo rozehrát a vpředu už nebyly síly, ani štěstí k pořádnému zakončení. Pár dobrých šancí bylo.

Nakonec to byl pohodový zápas s férovým soupeřem, v poslední minutě jsme ještě dostali šanci proměnit pentli. Nejvíc si na ní věřil Vlado, tak to zkusil a po zemi k tyči nekompromisně uzavřel sezónu.