252627282930

Detail zápasu

soutěž: jaro 2007 (7. G)

2. FC 1869 - Hashlerka THC 1993 A 6:3 (3:0) (so 7.4.07 13:45 P2)

Sestava: Dygy (C), Váša (G), Ďóla, Landis, Vrtis, Tomáš, Choze hvězda zápasu, Luky
Góly: 7. Dygy (Váša), 10. Choze (Tomáš), 23. Luky (Tomáš), 35. Tomáš (Choze), 45. Luky, 50. Choze (Dygy) - 48., 57., 59.
Karty: 35. Choze (žlutá), 39. Luky (žlutá) - nikdo
Fanoušků: 0
Komentář rozhodčího:

Utkání, které rozhodla první půle. Hráči Hashlerky ji nezvládli a přes nápor v poslední desetiminutovce zápas prohráli.

Nejlepší hráči: J. Šafařík - T. Sokol.

Průběh:

Výkon v prvních pěti minutách zápasu plynule navázal na mizérii z minulého utkání. Od začátku bylo ovšem patrné, že soupeř je zhruba o třídu horší než minule.

Během několika dalších minut jsme se dali dohromady a navíc Dygymu vyšla jemná teč a po chybce brankáře jsme se zničehonic dostali do vedení. To nám hodně pomohlo a od té doby už naše hra začla nápadně připomínat fotbal, chvilkami i kombinační fotbal.

První gól nám přidal na sebevědomí a začali se rodit akce na jeden dotek. Po dalších dvou krásných akcích při kterých šel balón z první, jsme postupně zvyšovali svůj náskok. Po přestávce jsme pokračovali v docela dobré hře, která se nám dařila jednak díky našemu zlepšení, jednak díky horší kvalitě soupeře a jednak díky zvýšené bojovnosti (díkybohu), za kterou byl navíc Pepyk a Luky odměněni žlutou kartou. Šancí bylo docela dost a náš náskok se zastavil při skóre 5:0.

Pak, jak už to bývá, se dostavilo pár hluchých minut, během nichž jsme třikrát inkasovali. To by nás celkem nemuselo mrzet, protože i my jsme dali jednu branku a o výsledek jsme se bát nemuseli, ale Váša mohl mít čisté konto.

No, nevadí, hlavně že máme 2 body, k záchraně se budou hodit. Nebo k postupu?